مصادره دانشجوی بسیجی توسط آمدنیوز!

از شایعه تا واقعیت: روز گذشته تجمع دانشجویی درون دانشگاه امیرکبیر با حاشیه‌هایی همراه شد(اینجا)و حتی کلیپ تصاویری از درگیری میان دانشجویان درون فضای مجازی منتشر شد.

یکی از این عکس ها پرسروصدا مربوط چندتن از دانشجویان بود که رسانه‌های ضدانقلاب آن را به عنوان هجوم‌های بسیجیان منتشر کردند.

 

درون همین رابطه به سراغ دانشجوی مضروب دانشگاه(صاحب تصویر فوق) رفتیم و از وی درمورد جزئیات این اتفاق پرسیدیم. محمدمهدی تاجیک  دانشجوی ورودی سال ۹۴ رشته مکانیک و دبیر تشکیلات انجمن اسلامی(دفتر تحکیم وحدت) درون این باره به خبرنگار ما گفت که این اعتراضات برنامه‌ریزی شده بود.  به طوری که روز دوشنبه ۱۲ ام آذر ماه، پوستری با مضمون دعوت دانشجویان ازبرای حضور درون یک تجمع غیرقانونی درون فضای مجازی پخش شد و درون وقت کوتاهی به صورت شبنامه درون خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر و بعضی از دانشکده‌های دانشگاه توزیع شد.

تاجیک همچنین تاکید می‌کند که این عده حتی پوسترشان را هم درون کانالی که تحت عنوان «اعتراض به غذای سلف» به مسیر افتاده بود پخش کردند ولی درون وقت تجمع، هرچند شعارها قرار بود صنفی باشد یکباره رنگ و بوی سیاسی گرفت و درون مقابل آن‌ها بچه‌های انقلابی به میان آمدند و با شعارهایی به آن‌ها یادآوری کردند که وضعیت امروز حاصل رأیی هست که سال گذشته دادید و نشریات و تابلوهای دانشگاه را هم به آن اختصاص دادید.


محمدمهدی تاجیک دانشجوی مضروب

این دانشجوی دانشگاه امیرکبیر درمورد شروع درگیری‌ها هم می‌گوید ما با پرچم ایران مشغول شعار دادن بودیم که یکی از اعضای انجمن موسوم به ترقی‌خواه، پرچم را از بچه‌های ما گرفت و پس از شکستن چوب پرچم آن را به سمت خواهران بسیجی که درون گوشه‌ای ایستاده بودند، پرتاب کرد و سبب جراحاتی ازبرای این دانشجو شد.

وی همچنین درون صفحه توئیترش هم به این گاف آمد نیوز واکنش نشان داد و نوشت: «بسم الله الرحمن الرحیم اینجانب محمدمهدی تاجیک، صاحب تصویر سمت چپ تصویر، از رسانه ی کثیف و دروغگوی آمدنیوز برائت می جویم و عنوان می کنم من بسیجی بودم، هستم و انشاءالله بسیجی خواهم بود».

 


دانشجوی بسیجی کارشناسی ارشد هوافضا که براثر پرتاب چوب به صورتش آسیب دید

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *