بیوک میرزایی: رادیو برایم شبیه خانواده هست/ مردم از شنیدن برنامه‌های رادیویی لذت می‌برند

«بیوک میرزایی» بازیگر تلویزیون و سینما درون گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه این روزها بیشتر درون رادیو مشغول هستم گفت: مدتی هست که بیشتر درون رادیو فعالیت می‌کنم و این اواخر درون مجموعه افسانه هزار آخر گیم کردم.

وی درون ادامه بیان داشت: قرار بود درون یک مجموعه تلویزیونی گیم کنم که هم اکنون درون مرحله پیش تولید متوقف شده هست، همانصورت که بسیاری از مجموعه تلویزیونی‌ها به خاطر مسائل مالی به مرحله تولید نرسیده‌اند.

این بازیگر که چندی پیش درون مجموعه تلویزیونی  «افسانه هزار آخر» به ایفای نقش پرداخته بود، درون اینباره گفت: اواخر تولید که تقاضای دستمزدمان را کردیم، متوجه شدیم که دستمزد چند بازیگر را نداده‌اند و همین سبب شد تا بگو مگوهایی با کارگردان داشته باشیم که درون آخر به نتیجه مطلوب ما نرسید و همچنان پول ما را ندادند. 

میرزایی ضمن بیان اینکه دوست دارم درون رادیو کار کنم، بیان داشت: با این شرایط ترجیح می‌دهم درون رادیو کار کنم، می‌دانم که حقوق رادیو کمتر هست، ولی از آنجایی که ما عاشق کارمان هستیم و از لحاظی رادیو به نسبت کارهای تصویری بهتر هست،  با رادیو زندگی می‌کنیم چراکه قصه‌های خوب، نویسنده‌های خوب و رمان‌های معروف را به نمایش تبدیل می‌کند و مردم از شنیدنش لذت می‌برند. 

وی دلیل علاقه شخصی خود به رادیو را خانوادگی بودن این رسانه فراگیر دانست و افزود: رادیو مثل یک خانواده هست و میدان ارگ فضای کوچکی هست که همه با یکدیگر آشنا هستند و درون کنار کار، از مشکلات یکدیگر مطلع می‌شوند و … این دقیقا برعکس فضای جام جم هست که وسعت بیشتری دارد. از طرفی ما ازبرای گیم درون یک مجموعه تلویزیونی و کلیپ مدت وقت وقت کمتری درون کنار گروه تولید و دوستانمان هستیم ولی درون رادیو اغلب روزها یکدیگر را می‌بینیم و به همین خاطر می‌گویم ارتباط‌های رادیویی شکل دیگری هست.

انتهای پیام/ 

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *