استاندارسابق گلستان: شرمنده‌ام | خبرگزاری فارس

به گفته خبرگزاری فارس، سیدمناف هاشمی درون گفت‌وگویی اظهار کرد: بعضی از کانال‌های تلگرامی ضد انقلاب و صهیونیستی نکاتی را از قول من مطرح کردند که کاملاً کذب محض هست و به موقع آنها را جواب خواهم داد. همچنین بعضی از کانال‌ها از قول من افشاگری‌هایی را مبنی بر مرخصی تعدادی از استانداران و نمایندگان به خارج از کشور مطرح کردند که این هم کذب محض هست و با هیچ کسی مصاحبه نداشته‌ام.

هاشمی گفت: من خودم را شریک مشکلات مردم استان می‌دانم و به خاطر دو روزی که به هر دلیلی درون استان درون شرایط ناآرام حضور نداشتم، شدیداً از مردم دلجویی می‌کنم و از اینکه درون این شرایط حساس توفیق خدمت از من سلب شد، شرمنده مردم عزیز خصوصاً تراکمه بزرگوار هستم.

وی ادامه داد: درون شرایط مناسب مباحثی را مطرح خواهم کرد که مردم استان متوجه شوند من قصور و کوتاهی نداشتم. من درون طول ۱۸ ماه خدمت درون استان گلستان تنها ۲ روز مرخصی داشتم و به همین خاطر نمی‌خواهم کسی از این فرصت سوءاستفاده کند.

هاشمی بیان کرد: من خودم را سرباز نظام می‌دانم و با افتخار به دستورات رهبری، دولت و وزیر کشور عمل می‌کنم. الان هم عمداً سکوت کردم که بعضی از آن بهره‌برداری نکنند تا درصورتیکه لازم شد متعاقباً به شکل رسمی مباحثی که گفته شده را جواب دهم.

* ایسنا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *