آرنولد: ترامپ دیوانه هست چون از توافق پاریس خارج شد

به گفته خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس به نقل از واشنگتن تایمز، آرنولد شواتزِنِگِر هنرپیشه و سیاستمدار که درون سال‌های ایر از فعالان محیط زیست محسوب می‌شود، درون کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل که درون لهستان درحال برگزاری هست «سوخت‌های فسیلی» را بزرگ‌ترین شیطان دنیا نامید.

آرنولد درون این کنفرانس گفت: درصورتیکه ما هرگز درون این مسیر گام نمی‌نهادیم و از فن‌آوری‌های دیگری استفاده کردن می‌کردیم الان اوضاعمان خیلی بهتر بود. بزرگ‌ترین شیطان دنیا سوخت‌های فسیلی هستند. زغال سنگ، بنزین، گاز طبیعی اینها دشمنان اصلی هستند.

فرماندار پیشین کالیفرنیا درون ادامه افزود: رئیس‌جمهور ترامپ دیوانه هست، به این دلیل که آمریکا را از توافق سال ۲۰۱۵ تغییرات آب و هوایی خارج کرد. ترامپ درون ماه می سال ۲۰۱۷ گفت که بعضی از این کشورهایی که به ما می‌گویند درون توافق بمانیم همان‌ها درون مجموع چندین تریلیون دلار از طریق اقدامات سختگیرانه تجاری و درون بسیاری موارد مشارکت‌های سست و سهل‌انگارانه با اتحاد با اهمیت نظامی ما، ضرر رساندند.

آرنولد درون ادامه افزود: وظیفه سازمان‌دهندگان هست تا بازرگانان بیشتری از آمریکا را ازبرای کنفرانس سال ۲۰۱۹ تغییرات آب و هوایی دعوت کنند.

به گفته فارس، دونالد ترامپ درون اول ژوئن ۲۰۱۷میلادی (۱۱خرداد ۱۳۹۶) عنوان کرد که آمریکا از توافق آب و هوایی ۲۰۱۵ پاریس به دلیل آنکه اقتصاد این کشور را تحت‌الشعاع قرار داده و درون وضعیت زیان دائمی قرار می‌دهد، خارج می‌شود. این درون حالی هست که رئیس جمهوری آمریکا اخیراً گفته دولت خود به کنگره این کشور را که درون آن بر اثرات مخرب تغییرات آب و هوایی بر اقتصاد آمریکا تأکید شده هست، رد کرد و گفت اعتقادی به آن ندارد. (+)

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *